محل تبلیغات شما

خرید اینترنتی لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 با مناسبترین قیمت 

برند : Lego

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

لگو سری City  مدل  Jungle Exploration Site 60161

 

نقد و بررسی تخصصی

به دنبال داستانی مهیج هستید؟ اگر فرزند شما هم از آن دسته کودکان که عاشق ماجراجویی در جنگل های آمازون است، می توانید مدل Jungle Exploration Site 60161» را از دیجی کالا برایش خریداری کرده و برق شادی را در چشمانش مشاهده کنید. مدل ۶۰۱۶۱، هفت مینی فیگور داشته و در سری (City) قرار گرفته است. این مجموعه ۸۱۳ تکه، کودکان شما را به یک ماجرای مهیج در جنگل های آمازون به همراه یک ببر و کوروکودیل و گیاه گوشتخوار دعوت می کند.

لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161

لگو این برند خلاق و دوست‌داشتنی

سردر شرکت هشتادساله‌ی لگو عبارت تنها بهترین‌ها به‌اندازه‌ی کافی خوب هستند» نصب‌شده است. این عبارت را اولکرک کریستینسن» به کارمندانش گفته‌ و هنوز هم باگذشت نزدیک به صدسال، تمامی کارمندان این شرکت دانمارکی خود را متعهد می‌دانند که محصولاتی باکیفیت تولید کنند؛ به‌گونه‌ای که کیفیت محصولات این شرکت در طی سال‌ها فرقی نکرده و یک آجر پلاستیکی دهه‌ی ۶۰ میلادی را می‌توان به‌راحتی با محصولات ۲۰۱۷ آن ادغام کرد. آجرهای رنگارنگ بدون هیچ مشکلی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند و می‌توان با آن‌ها بازی کرد. لگو کوتاه شده‌ی عبارت Leg Godt و در زبان دانمارکی به معنی خوب بازی‌کردن است. همچنین در زبان لاتین این عبارت به معنای مونتاژکردن یا اسمبل‌کردن هم استفاده می‌شود.

سری City

سری سیتی» یک سری بسیار کامل و جامع لگوست که در آن بچه‌ها می‌توانند مدل‌های متنوع از ماجراهای رایج در شهر را بسازند. این سری مدل‌های متنوعی دارد: از آتش‌نشانی گرفته تا پیست مسابقه‌ی ماشین، قایق‌های متنوع و مترو و… که بچه‌ها می‌توانند با توجه به علایق گوناگونشان، یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. این سری بسیار پرطرفدار بوده و ساخت آن‌ها به نسبت سری‌‌های ابتدایی مانند دوپلو» سخت‌تر است و برای کودکانی طراحی‌شده که در ابتدای مسیر بازی‌های ساختنی هستند. کودکان با توجه به دفترچه‌ی راهنمای موجود در بسته‌بندی محصول می‌توانند به‌راحتی آن را بسازند.

به جنگل مرموز خوش‌آمدید

پس از گشت‌های مداوم در میان جنگل‌های انبوه، بالاخره هلی‌کوپتر ۲۳ سانتی، توانست این هواپیمای سفیدرنگ را که سقوط کرده بود، پیدا کند و به همکارانش اطلاع دهد. آن‌ها هم با کامیون و موتورسیکلت و یک وسیله‌ی نقلیه دوزبانه خود را سریع به محل رساندند. آن چیزی که در این مدل کودکان را شگفت‌زده می‌کند. تنوع محصولات و قابلیت‌های هرکدام از آن‌هاست.

ورود به معبدی ترسناک

طراحی معبدی که درون این جنگل قرارگرفته با یک صندوقچه‌ی گران‌بها، بازی با آن را بسیار جالب و هیجان‌انگیز خواهد کرد. مخصوصاً که درون معبد یک پلنگ سفیدرنگ هم زندگی می‌کند و با فشار اهرمی در قسمت پشتی معبد، از آن بیرون می‌جهد. سر و کمر این پلنگ سفید خالدار می‌تواند حرکت کند. مراقب باشید با کشیدن ریسه‌ای سبزرنگ در قسمت کناری معبد، یک سنگ بزرگ بر روی سرتان می‌افتد. ورود به این معبد در عین راحتی کمی ترسناک است . مراقب باشید گول جواهراتش را نخورید زیرا، یک تله در طبقه‌ی دوم آن طراحی‌شده تا دسترسی به گنج نهفته را برای دیگران سخت کند. با ورود به طبقه‌ی دوم ناگهان زیر پای شما خالی‌شده و مستقیم درون برکه‌ی ترسناک می‌افتید که یک کروکدیل ۱۱ سانتی، در آن منتظر شماست تا نهار خوش‌مزه امروزش شوید.

چکیده مشخصات

ابعاد هواپیما و معبد: ۱۸ × ۳۲ × ۱۶ سانتی‌متر

کامیون

یک کامیون چندمنظوره در این جنگل ترسناک می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. این کامیون نارنجی‌رنگ دارای یک در قسمت پشتی است که به‌راحتی باز و بسته می‌شود. علاوه براین دارای یک بوم باقابلیت حرکت بوده که می‌توانید برای دسترسی به قسمت داخلی آن سقفش را بازکرده و هر آنچه دوست دارید درونش قرار دهید. قایق Kayak هم در قسمت سقف آن قرارگرفته که می‌تواند به شما برای عبور از این برکه ترسناک کمک کند. شما بسیار مجهز به سفر آمده‌اید. یک موتورسیکلت ۶ سانتی هم در قسمت پشتی آن قرار دارد تا در نقاط صعب‌العبور از آن استفاده کنید.

چکیده مشخصات

ابعاد کامیون:۱۰ × ۱۹ × ۷ سانتی‌متر، ابعاد موتورسیکلت: ۳ × ۶ × ۱ سانتی‌متر

هلی‌کوپتر

از ویژگی‌های دیگر مدل ۶۰۱۶۱، ساخت یک هلی‌کوپتر قرمزرنگ در آن است. این هلی‌کوپتر ۲۳ سانتی دارای یک‌زبانه قلاب‌دار در قسمت کناری آن بوده که با کمکش می‌توان اجناس و یا افراد ماهر و وارد را جابه‌جا کنید. ملخ‌های آن قابلیت چرخش دارند. علاوه براین، کابین آن به‌راحتی باز و بسته می‌شود.

چکیده مشخصات

ابعاد هلی کوپتر: ۹ × ۲۳ × ۱۸ سانتی‌متر

بچه‌ها مراقب باشید. در جنگل‌های آمازون گیاهان گوشت‌خوار به فراروانی دیده می‌شوند. در اینجا هم یکی از آن‌ها در ابعاد ۷ × ۵ × ۵ سانتی‌متر وجود دارد که دهانش به‌راحتی باز و بسته می‌شود. اینک هم مشغول خوردن یک عنکبوت است.

جمع‌بندی

بچه‌ها دوست دارند در فضای دلهره‌آور بازی کنند. شرکت لگو با توجه به این حس ماجراجویی کودکان مدل Jungle Exploration Site را برای سنین ۸ تا ۱۲ سال در سری شهری طراحی کرده است. این مدل با ۸۱۳ تکه و هفت مینی فیگور به بچه‌ها کمک می‌کند تا داستانی متفاوت را در ذهن خلاقشان بسازند و از بازی با آن لذت ببرند.لوازم جانبی و متنوع آن همچون گیاه گوشت خوار و کروکدیل ۱۱ سانتی بازی را جذاب تر خواهد کرد. این محصول علاوه بر افزایش قدرت داستان سرایی بچه ها، در افزایش توانمندی دستان آن‌ها هم بسیار کارگشاست. این اسباب‌بازی متفاوت در یک بسته‌بندی به ابعاد ۴۸ × ۳۷٫۶ × ۹٫۲ سانتی‌متر قرارگرفته است.

 

خرید با قیمت مناسب از سایت معتبر دیجی کالا

 


خرید از دیجی کالا

 

قیمت محصول : ۱۹۰۰۰۰۰ تومان

مشاهده قیمت به روز و خرید

بالاخره توانستیم با گشت هوایی محل سقوط هواپیمای کوچک دو ملخه را پیدا کنیم. پس با کمک هفت مینی فیگور به‌طرف این جنگل مرموز و محل سقوط، حرکت می‌کنیم. اگر شما هم دوست دارید ادامه‌ی داستان را بدانید می‌توانید مدل Jungle Exploration Site 60161» لگو را که در سری City» قرارگرفته از دیجی کالا خریداری کنید و ادامه‌ی این داستان را با ذهن خلاق خود بسازید. در مدل ۶۰۱۶۱، یک هلی‌کوپتر سقوط یافته وجود دارد که می‌توانید اتاقک خلبان آن را باز و بسته کنید. درون این هواپیمای کوچک یک صندوقچه‌ی گنج قرار دارد.مراقب باشید، این معبد تله‌های مختلفی دارد که باعث می‌شود جویندگان گنج را زخمی کند! از یک پلنگ خطرناک تا سقوط یک صخره بر روی سرتان، سقوط در برکه ای خطرناک که یک کروکدیل در آن زندگی می‌کند تا گیاه آدم‌خوار که در نزدیکی این معبد مرموز قرار دارد، همگی نشان از شروع یک ماجرای مهیج دارد که نمی‌شود به‌راحتی از آن گذشت.

این اسباب‌بازی ساختنی برای کودکان ۸ تا ۱۲ سال طراحی‌شده و همان‌طور که گفته شد در سری City قرارگرفته است. این سری، پس از سری دوپلو» قرارگرفته و مجموعه‌ای کامل و نه‌چندان پیچیده‌ی لگوست که انواع متنوع و گسترده‌ای دارد. افراد با سلایق متفاوت را می‌تواند جذب خود ‌کند.سری دوپلو اولین سری برای کودکان بوده و ساخت آن بسیار ساده و ابتدایی است. سری City پس‌ازآن قرارگرفته و به‌راحتی دوپلو نیست؛ ولی ساختش مشکل هم نیست و کودکان به‌راحتی می‌توانند آن‌ را بسازند.

تصاویر بیشتر
لگو سری City  مدل  Jungle Exploration Site 60161
لگو سری City  مدل  Jungle Exploration Site 60161

 


خرید از دیجی کالا

 

عبارات مرتبط :
تصاویر برای ✳️ فروش ویژه لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 ( با قیمت مناسب )

مشخصات، قیمت و خرید لگو سری City مدل Jungle Exploration Site …
https://www.digikala.com/…/لگو-سری-city-مدل-jungle-exploration-site-60161‏ – ذخیره شده
رتبه: ۴ – نقد
خرید اینترنتی لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 و قیمت انواع لگو
لگو از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های لگو لگو با بهترین قیمت در …
لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 فروشندگان و قیمت لگو
https://emalls.ir/مشخصات_لگو-سری-City-مدل-Jungle-Exploration-Site-60161~id~997667‏ – ذخیره شده
‎ریال ۱۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تا ‎ریال ۲۶٬۱۰۰٬۰۰۰
لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 City Jungle Exploration Site …
خرید از سایت فروشنده وهمچنین درصورت مشاهده هرگونه تخلف فروشندگان با استفاده از

لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 – تک لگو مرجع فروش …
https://taklego.com/…/لگو-سری-city-مدل-jungle-exploration-site-60161/‏ – ذخیره شده
داستان لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 از این قرار است که با گشت
هوایی محل سقوط هواپیما را باید پیدا کنیم و با ۷ مینی فیگور که در اختیار داریم …
لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 تولیدکننده: لگو – پونز
https://punez.ir/لگو-سری-city-مدل-jungle-exploration-site-60161-تولیدکننده-لگو‏ – ذخیره شده
لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 تولیدکننده: لگو – فروشگاه
اینترنتی … مناسب برای کودکان ۸ تا ۱۲ سال … صورت گرفته، پونز توانایی عرضه
محصولات با رقابتی‌ترین قیمت بازار را داراست. … پاسخگو و ارائه خدمات پس از فروش
باکیفیت را برای پونز فراهم کرده‌ است. … کالاهای مرتبط; ویژه ها; پروفروشترین های
ما.
قیمت خرید و مشخصات لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161
https://kalaoma.com/…/لگو-سری-city-مدل-jungle-exploration-site-60161/‏ – ذخیره شده
خرید لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161. فروش برندهای مختلف پازل و
لگو همراه با ضمانت اصالت کالا. ارسال به سراسر نقاط کشور. تحویل درب منزل.


لینک منبع و پست :✳️ فروش ویژه لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 ( با قیمت مناسب )
http://adbx.ir/%e2%9c%b3%ef%b8%8f-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-%d9%84%da%af%d9%88-%d8%b3%d8%b1%db%8c-city-%d9%85%d8%af%d9%84-jungle-exploration-site-60161-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%db%8c%d9%85/

✳️ فروش ویژه لگو سری City مدل Jungle Exploration Site 60161 ( با قیمت مناسب )

یک ترکیب ساده طب سنتی برای درمان میخچه

چگونه برای سفر به مجارستان ویزای شینگن بگیریم؟

سری ,مدل ,city ,jungle ,site ,exploration ,jungle exploration ,exploration site ,سری city ,مدل jungle ,city مدل ,site 60161 تولیدکننده ,چکیده مشخصات ابعاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما ^^خونه ی انیمه ای من^^ tionforelca eed David hooshhafezeh1 زندگی سوی کمال wewehwf